Konečně je vyhlášená výzva na dotaci pro ICT investice. Stále odkládané vyhlášení, které mělo proběhnout v září se nakonec uskutečnilo v neděli 15.8.2021. Neváhehte se přihlásit do této výzvy a vyčerpat dotaci od 60-30% na investice. 


Podpořeny budou takové aktivity, jejichž hlavní náplní musí být investice nebo pořízení nových služeb v oblasti informačních a komunikačních technologií, především tedy software a hardware, související se zásadní změnou výrobního postupu nebo rozšířením kapacity stávající provozovny či rozšíření výrobního sortimentu.

Cílem Výzvy je podpořit zvyšování digitální úrovně malých a středních podniků působících na českých trzích prostřednictvím podpory nákupu a zavádění pokročilých nevýrobních digitálních technologií, které pomohou zajistit zásadní změnu celkového výrobního postupu, založení nové provozovny, rozšíření kapacity stávající provozovny, rozšíření výrobního sortimentu stávající provozovny nebo kombinací výše uvedených aktivit prostřednictvím podpory automatizace, digitalizace dat a efektivnějšího propojení a řízení firemních procesů.

Dotace pokryje náklady na: 

  • podpora digitální transformace firmy, logistické a skladové technologie
  • vnitropodniková konektivita, kybernetická bezpečnost
  • kancelářské aplikace a jednoduché (základní) účetní programy, nebo aplikace pro daňovou evidenci, podnikový informační systém s omezenou funkcionalitou
  • ostatní software, který je poskytován v rámci cloudových služeb, SaaS, poplatky za připojení do online uložišť a obdobných systémů

Kdo může o dotaci žádat:

  • malé a střední podniky
  • projekt musí být realizovaný v provozovně mimo území hl. m. Prahy, sídlo společnosti může být v Praze

Konkrétní výše dotace na jeden projekt bude od 1 mil. Kč:

  • dotace od 60 % -  30 % ze způsobilých výdajů (1 - 10 mil. Kč)

V případě zájmu o více informací mě neváhejte kontaktovat, připravíme Vám žádost o dotaci na míru. Budeme se těšit na Váš projekt.

Do sekce Novinek na našem webu budeme vkládat jen a pouze informace, které Vám přihlášeným k odběru novinek bude chodit pravidelně jednou za 14 dní. Přihlásit k odběru novinek se můžeme na hlavní stránce našeho webu - Odebírat, vyplňte emailovou adresu.

Veškeré informace, drby, vše co se šustne okolí dotací sledujte na našem firemním Facebooku - zde je odkaz FB. Klikněte na tlačítko - Sleduji a To se mi líbí. Čeká Vás zde mnoho zajímavého. 

Jsem Vám kdykoliv k dispozici a budu se těšit na spolupráci. Nepromarněte tuto šanci, žádost o dotaci bude podpořena. Kontaktujte mne. 

Budu se na Vás těšit! 

 

 

Ing. Kateřina Procházková, manager consultant

+420 602 566 574
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.