Obchodní Analytik

Náplň práce:

  • poradenství a odborné konzultace v oblasti dotací se zaměřením na strukturální fondy EU,
  • jednání s klienty a prezentace dotačních možností,
    vyhledávání vhodných žadatelů o dotace a uzavírání smluv,
  • péče o stávající klientelu,
  • komunikace a řízení klientské základny v příslušném regionu,
  • zajišťování komunikace s partnery a relevantními institucemi v příslušném regionu,
  • rozšiřování a řízení týmu externích spolupracovníků.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru,
  • znalosti a praxe v oblasti dotačních programů (strukturální fondy EU) podmínkou,
  • praxe ve státem řízených agenturách, které zprostředkovávající dotace (CzechInvest apod.),
  • praxe v obchodní činnosti minimálně 2 roky,
  • výborný písemný a mluvený projev,
  • komunikativnost, samostatnost, flexibilita a kreativita,
  • ochotu učit se nové věci,
  • vysoké pracovní nasazení,
  • řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:

  • zajímavou tvůrčí práci v mladém kolektivu,
  • rozšíření praktických zkušeností v oblasti dotačního poradenství,
  • odpovídající mzdové ohodnocení založené na motivačním principu,
  • zaměstnanecké výhody,
  • místo výkonu práce Praha 9

Termín nástupu:

Ihned (dle domluvy)

Kontakt:

Ing. Kateřina Procházková

+420 602 566 574