Potřebujete nakoupit nový software či hardware? Chcete zavést home-office a chybí Vám peníze na investici? Využijte dotace ve výši 45% z investované částky do vybrané informační technologie. 


Cílem programu je zvýšení nabídky nových informačních systémů, ICT řešení a vysoce sofistikovaných ICT nástrojů umožňujících rovněž efektivní využití informačních bází (big data) a mobilního sdílení informací, cloudových řešení a služeb a nových softwarových produktů a služeb, moderních digitálních služeb, a to včetně související implementace (ERP systémy, SAP, kybernetická digitalizace, dopravmí technologie, vnitřní propojení ve firmě, aj). Rádi Váš záměr posoudíme a vyhodnotíme. Napište nám. 

V rámci pořízení investice se musí jednat o nevýrobní ICT technologii vedoucí k určitému novému procesu ve firmě. Projekty musí být realizovány  mimo hl. m. Prahu. 

Dotace bude poskytována ve výši 35 - 45% z uznatelných výdajů. Minimální investice bude potřeba cca 2 mil. Kč bez DPH. 

Do sekce Novinek na našem webu budeme vkládat jen a pouze informace, které Vám přihlášeným k odběru novinek bude chodit pravidelně jednou za 14 dní. Přihlásit k odběru novinek se můžeme na hlavní stránce našeho webu - Odebírat, vyplňte emailovou adresu.

Veškeré informace, drby, vše co se šustne okolí dotací sledujte na našem firemním Facebooku - zde je odkaz FB. Klikněte na tlačítko - Sleduji a To se mi líbí. Čeká Vás zde mnoho zajímavého. 

Jsem Vám kdykoliv k dispozici a budu se těšit na spolupráci. Nepromarněte tuto šanci, žádost o dotaci bude podpořena. Kontaktujte mne. 

Budu se na Vás těšit! 

Ing. Kateřina Procházková, manager consultant

+420 602 566 574
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.