Máte obchod v Praze v oblasti památkové reservace? Požádejte si o dotaci na označení Vaší provozovny. Dotace je poskytována za účelem redukce vizuálního smogu. Dotace ve výši 200 tis. Kč.

 
 
Co Vám dotace proplatí? - grafický návrh, realizaci, instalaci, vývěsního štítu, firemního nápisu, vitríny, menuboxu a nabídkové tabule, označení obchodního domu (typizované cedule s názvem jednotlivé provozovny), úpravy výlohy a výkladce.

 
Dotace se poskytuje do výše 200 tis Kč, avšak maximálně do 70 % celkových způsobilých (uznatelných) nákladů. Dotaci je možno poskytnout na práce zahájené, provedené a dokončené od 1. 11. 2020 do 29. 10. 2021.

Celkový objem peněžních prostředků vyčleněných na financování Programu bude stanoven v rámci rozpočtu HM na rok 2022. Předpokládaný celkový objem peněžních prostředků vyčleněných v rozpočtu na financování Programu je 5 milionů Kč.

Máte-li mít zájem o tuto dotaci, napište mi či zavolejte. Budu se těšit na spolupráci

Do sekce Novinek na našem webu budeme vkládat jen a pouze informace, které Vám přihlášeným k odběru novinek bude chodit pravidelně jednou za 14 dní. Přihlásit k odběru novinek se můžeme na hlavní stránce našeho webu - Odebírat, vyplňte emailovou adresu.

Veškeré informace, drby, vše co se šustne okolí dotací sledujte na našem firemním Facebooku - zde je odkaz FB. Klikněte na tlačítko - Sleduji a To se mi líbí. Čeká Vás zde mnoho zajímavého. 

Jsem Vám kdykoliv k dispozici a budu se těšit na spolupráci. Nepromarněte tuto šanci, žádost o dotaci bude podpořena. Kontaktujte mne. 

Budu se na Vás těšit! 

Ing. Kateřina Procházková, manager consultant

602 566 574