INFO: +420 724 377 412 | dotace@granty-dotace.cz

Dotační programy Praha

Nové dotační období 2014 – 2020 je v plném proudu. I Praha, jako jediný více rozvinutý region v ČR, má svůj dotační program. Operační program pro Prahu je koncipován jako multifondový a spojuje do propojeného celku intervence z Evropského sociálního fondu a Evropského fondu pro regionální rozvoj. Celková alokace fondu je 403,2 mil. EUR.


Dotace v rámci Prahy budou směřovat do oblastí výzkumu, vývoje a technologických inovací, energetických úspor a zlepšování veřejné dopravy, sociálního začleňování a boje proti chudobě a do oblasti vzdělávání a podpory zaměstnanosti. Podporován bude také vznik nových míst pro poskytování péče o děti do 3 let věku i nově vznikajících forem předškolní péče o děti. Oprávněnými žadateli jsou podnikatelské subjekty i nestátní neziskové organizace. Od poloviny října jsou v rámci programu vyhlášeny první výzvy, konkrétně v oblastech podpory sociálního začleňování a vzdělávání a podpora zaměstnanosti. Žádosti k první vlně výzev z tohoto programu se podávají do 16. 12. 2015, resp. 5. 1. 2016.

V polovině listopadu bude zveřejněna výzva na podporu vzniku nových a provozu stávajících zařízení péče o děti typu dětských skupin.......Celý článek si můžete přečíst na webových stránkách partnera, se kterým spolupracujeme http://retel.cz/blog/dotacni-programy-pro-prahu

Pokud chcete vědět více, oslovte Grant Consulting - odborníky z oboru a informujte se včas o svých možnostech využití dotací. Více informací na webových stránkách http://granty-dotace.cz/, kde se rovněž můžete zaregistrovat k odběru novinek, aby Vám neutekla žádná důležitá informace. Tým našich projektových manažerů denně naslouchá Vašim požadavkům a potřebám, obratem je vyhodnocuje a navrhuje aktuální možnosti dotačních titulů. Jsme připraveni naslouchat i Vám.

ŽÁDNÁ LEPŠÍ DOBA, NEŽ JE PRÁVĚ TEĎ NA ROZVOJ FIRMY POMOCÍ DOTACÍ, NEPŘIJDE!

V případě jakýchkoliv dotazů jsme neustále k dispozici na Infolince 724 377 412, nebo na emailu dotace@granty-dotace.cz.

 

Grant Consulting a.s.

je specializovanou společností působící v oblasti dotační politiky Evropské unie a státu.

Žijeme v souladu s dotacemi.

    

Kontakt

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat

dotace@granty-dotace.cz
  +420 724 377 412
 
Grant Consulting a.s.
Technologický park Běchovice
Podnikatelská 553
190 11 Praha 9