INFO: +420 724 377 412 | dotace@granty-dotace.cz

Stále je čas na 80% dotaci na FVE


Dovolte mi Vás dnes oslovit s aktuální - vyhlášenou dotační výzvou na instalaci fotovoltaických systémů a instalace fotovoltaických systémů včetně akumulace elektrické energie pro vlastní spotřebu podniku. Dotace až do výše 80% způsobilých výdajů, místo realizace mimo území hl. města Prahy s dotací od 2 mil Kč do 50 mil Kč.

Požadavek: minimálně uzavřená 2 účetní období, minimální požadovaný instalovaný výkon je cca 40 kWp s akumulací elektrické energie.

O dotaci mohou žádat malý, střední, tak i velký podniky včetně podnikatelských subjektů s majetkovou účastí (až do výše 100 %) obcí, měst, krajů a státu, vyjma  zdravotnických subjektů vlastněných 100 % veřejným subjektem pověřených Službou obecného hospodářského zájmu (SGEI) od svého zřizovatele.

Plánujte realizaci pořízení a instalaci FVE? Pomůžeme Vám vyřídit na Váš záměr dotaci. Na realizaci schválené dotace máte čas až minimálně do 31.3.2023. Žádost o dotaci Vám připravíme ještě do aktuální výzvy v období letních prázdnin.

Do sekce Novinek na našem webu budeme vkládat jen a pouze informace, které Vám přihlášeným k odběru novinek bude chodit pravidelně jednou za 14 dní. Přihlásit k odběru novinek se můžeme na hlavní stránce našeho webu, přibližně v polovině obrazovky - tlačítko Odebírat, vyplňte emailovou adresu. 

Veškeré informace, drby, vše co se šustne okolí dotací sledujte na našem firemním Facebooku - zde je odkaz FB. Klikněte na tlačítko - Sleduji a To se mi líbí. Čeká Vás zde mnoho zajímavého. 

V roce 2019 jsme získali OCENĚNÍ ČESKÁ PODNIKATELKA ROKU 2019 – , což je odrazem naší kvalitní práce a osobnímu přístupu ke každému klientovi, který stavíme na základech dlouhodobého udržitelného rozvoje.

Jsem Vám kdykoliv k dispozici a budu se těšit na spolupráci. Nepromarněte tuto šanci, žádost o dotaci bude podpořena.

Chtěla bych Vám popřát krásné prázdniny a pohodový letní čas. 

Budu se na Vás těšit! 

Ing. Kateřina Procházková, manager consultant
602 566 574

podnikatelka

Grant Consulting a.s.

je specializovanou společností působící v oblasti dotační politiky Evropské unie a státu.

Žijeme v souladu s dotacemi.

    

Kontakt

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat

dotace@granty-dotace.cz
  +420 724 377 412
 
Grant Consulting a.s.
Technologický park Běchovice
Podnikatelská 553
190 11 Praha 9