INFO: +420 724 377 412 | dotace@granty-dotace.cz

Mimořádná dotační výzva - výjimečný stav


Mimořádná dotační výzva! Byla zahrnuta do aktuálního dotačního vyhlášení výzva pro zemědělské podniky a výrobce potravin, krmiv. Dotace je zde nabídnuta ve výši 50% a úplnou novinkou je možnost získání dotace předem - tudíž zálohou platbou, což je opravdu výjimečný stav včetně nákladů na eshop. 

Dotační program je určen pro malé, střední a nově i pro velké podniky, kteří jsou zemědělským podnikatelem či výrobcem potravin, surovin a krmiv pro hospodářská zvířata (prasata, drůbež, ovce a kozy).

Novinka v tomto kole je možnost získání zálohy ve výši 50% dotace předem. Způsobilost výdajů je nyní již od 12.3.2020. 

Mezi způsobilé výdaje jsou nově doplněny dopravní prostředky pro rozvoz potravin a krmiv a investice související s tvorbou e-shopů a internetových stránek.

Jinak samozřejmě zůstávají způsobilé výdaje jako jsou např.: rekonstrukce či stavba budov, nákup technologického vybavení, stroje, nástroje a zařízení, ČOV, prodejna, pojízdná prodejna a další.

Do sekce Novinek na našem webu budeme vkládat jen a pouze informace, které Vám přihlášeným k odběru novinek bude chodit pravidelně jednou za 14 dní. Přihlásit k odběru novinek se můžeme na hlavní stránce našeho webu, přibližně v polovině obrazovky - tlačítko Odebírat, vyplňte emailovou adresu. 

Veškeré informace, drby, vše co se šustne okolí dotací sledujte na našem firemním Facebooku - zde je odkaz FB. Klikněte na tlačítko - Sleduji a To se mi líbí. Čeká Vás zde mnoho zajímavého. 

V roce 2019 jsme získali OCENĚNÍ ČESKÁ PODNIKATELKA ROKU 2019 – , což je odrazem naší kvalitní práce a osobnímu přístupu ke každému klientovi, který stavíme na základech dlouhodobého udržitelného rozvoje.

Jsem Vám kdykoliv k dispozici a budu se těšit na spolupráci. Nepromarněte tuto šanci, žádost o dotaci bude podpořena.

Budu se na Vás těšit! 

Ing. Kateřina Procházková, manager consultant

602 566 574

podnikatelka

Grant Consulting a.s.

je specializovanou společností působící v oblasti dotační politiky Evropské unie a státu.

Žijeme v souladu s dotacemi.

    

Kontakt

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat

dotace@granty-dotace.cz
  +420 724 377 412
 
Grant Consulting a.s.
Technologický park Běchovice
Podnikatelská 553
190 11 Praha 9