INFO: +420 724 377 412 | dotace@granty-dotace.cz

e-Book Můj první dotační milion


Stáhněte si na našem webu aktulizovaný e-Book, jak získat svůj první dotační milion. e-Book můžete stáhnout na hlavní stránce našeho webu www.granty-dotace.cz.nebo mi napište na email prochazkova@granty-dotace.cz a já Vám e-Book obratem zašlu. Budu se těšit na spolupráci!

V e-Book najdete detailní popis možností, jak postupovat k získání dotace. Proces je zobrazen v několika krocích, které detailně popisuje jednotlivé kroky, kterých se budete držet. První krokem, který je popisován, je zhodnocení přijatelnosti žadatele, jestli máte na dotaci nárok. Toto je zásadní milník, kterému se musíme věnovat nejvíce, aby jste nepřipravovali žádost o dotaci zbytečně a nedostali se do fáze, kdy Vaší žádost vyhodí již při prvním hodnocení formálních náležitostí. eBook je návod na založení elektronické žádosti o dotaci, registraci a její vyplnění. Dále e-Book popisuje další kroky, které následují po vyplnění žádosti o dotaci a případná úskalí. 

Do sekce Novinek na našem webu budeme vkládat jen a pouze informace, které Vám přihlášeným k odběru novinek bude chodit pravidelně jednou za 14 dní. Přihlásit k odběru novinek se můžeme na hlavní stránce našeho webu, přibližně v polovině obrazovky - tlačítko Odebírat, vyplňte emailovou adresu. 

Veškeré informace, drby, vše co se šustne okolí dotací sledujte na našem firemním Facebooku - zde je odkaz FB. Klikněte na tlačítko - Sleduji a To se mi líbí. Čeká Vás zde mnoho zajímavého. 

V roce 2019 jsme získali OCENĚNÍ ČESKÁ PODNIKATELKA ROKU 2019 – , což je odrazem naší kvalitní práce a osobnímu přístupu ke každému klientovi, který stavíme na základech dlouhodobého udržitelného rozvoje.

Jsem Vám kdykoliv k dispozici a budu se těšit na spolupráci. Nepromarněte tuto šanci, žádost o dotaci bude podpořena.

Budu se na Vás těšit! 

Ing. Kateřina Procházková, manager consultant

602 566 574

podnikatelka

Grant Consulting a.s.

je specializovanou společností působící v oblasti dotační politiky Evropské unie a státu.

Žijeme v souladu s dotacemi.

    

Kontakt

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat

dotace@granty-dotace.cz
  +420 724 377 412
 
Grant Consulting a.s.
Technologický park Běchovice
Podnikatelská 553
190 11 Praha 9