INFO: +420 724 377 412 | dotace@granty-dotace.cz

Dřevozpracující firmy zbystřete


Rok s rokem se sešel a máme tu další finanční injekci určenou možná přímo pro Vás. Vlastníte dřevozpracující provozovnu? Máte jedinečnou šanci získat 50% zpět na technické vybavení a rozvíjet se tak rychleji než konkurence v regionu, okolí či celé ČR. 

Výzva je pro podniky do 50 zaměstnanců s provozovnou mimo hl. m. Praha. na strojní vybavení pilnicstroje a technologie sloužící k sušení, páření a impregnování masivního dřeva. Podpořit lze:

  • nákup technologie či zařízení, konkrétně např: technologie pro přejímku kulatiny, odkorňovač, dopravník, rámová pila, kmenová pásová pila, technologie pro dopravu třísek a pilin z pilnice, štěpkovač, sušárna řeziva a další stroje ke zpracování kulatiny
  • související stavební úpravy (max. do částky odpovídající 40 % způsobilých výdajů)
  • nákup nemovitosti (max. do částky odpovídající 10 % způsobilých výdajů)
  • mokré sklady dříví

Výše investice je max. 5 mil. Kč, dotace ve výši 50 %. Příjem poptávek je nyní stanoven s garancí konzultace ZDARMA do 23.3. 2018

Budeme se těšit na spolupráci. Lepší nabídku již nenajdete. Buďte připraveni a požádejte si o dotaci s těmi nejlepšími, žádost Vám připravíme a rádi zaregistrujeme. Pište na analytik@granty-dotace.cz, či volejte na Infolinku: +420 724 377 412.

Budeme se těšit na spolupráci!

Grant Consulting a.s.

je specializovanou společností působící v oblasti dotační politiky Evropské unie a státu.

Žijeme v souladu s dotacemi.

    

Kontakt

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat

dotace@granty-dotace.cz
  +420 724 377 412
 
Grant Consulting a.s.
Technologický park Běchovice
Podnikatelská 553
190 11 Praha 9