INFO: +420 724 377 412 | dotace@granty-dotace.cz

Rekonstrukce objektu s dotací


Dotaci lze použít na podnikovou budovu mimo území Hl. m. Prahy s dobou realizace až 3 roky pro malé a střední podniky. Pozor, zde je změna, kdy nově v této výzvě dostane i střední podnikatel 45%. V minulosti byly středně velcí podnikatelé omezeni s 35% dotací. Rekonstruujte objekty, modernizujte provozy, úpravujte inženýrské sítě.


Na co lze dotaci získat : úprava pozemků, rekonstrukce objektů, modernizace, úpravy, výstavba či odstranění stavby, inženýrské sítě, komunikace ke stavbám, hardware a sítě, technická zařízení budov, projektová a inženýrská činnost. Aby jsme Vám mohli zaručit úspěšnost, bylo by vhodné mít k podání žádosti o dotaci již stavební povolení či  tam, kde postačí ohláška, tak ohlášku. Dotace ve výši 45 %, min. 1 až 50 mil. Kč. 

Bohužel tato výzva bude vyhlášena zřejmě naposledy, jelikož se jedná o velmi žádanou dotaci a finančních prostředků ubývá. Tak neváhejte se zažádejte o dotaci co nejdříve. Mnohými podnikatelskými subjekty očekávaná výzva by měla nabýt podobu dotační podpory. Plánuje se rozdělit 1,5 mld. Kč.

Podmínky čerpání podpory zatím nejsou známy, ale podmínky poskytnutí dotace by měly ve velké míře korespondovat s předešlou výzvou. To ve výsledku znamená podporu na rekonstrukce objektu nebo revitalizaci plochy pro vlastní podnikání ve výši dotace pohybující se od 1 do 50 mil. Kč, s maximální výší podpory 45 % způsobilých výdajů pro malý podnik a střední podnik.

Buďte připraveni a požádejte si  o dotaci s těmi nejlepšími, žádost Vám přípravíme a rádi zaregistrujeme. Pište na analytik@granty-dotace.cz, či volejte na Infolinku: +420 724 377 412. Budeme se těšit na spolupráci!

Sledujte náš blog na sociální síti: https://www.facebook.com/grant.consulting.as/

Grant Consulting a.s.

je specializovanou společností působící v oblasti dotační politiky Evropské unie a státu.

Žijeme v souladu s dotacemi.

    

Kontakt

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat

dotace@granty-dotace.cz
  +420 724 377 412
 
Grant Consulting a.s.
Technologický park Běchovice
Podnikatelská 553
190 11 Praha 9