INFO: +420 724 377 412 | dotace@granty-dotace.cz

Dočkali jsme se - úvěr bez úroků


Dle nové dohody bude možné, aby bezúročný investiční úvěr získali i podnikatelé z cestovního ruchu, dopravy, vzdělávání, kultury a dalších služeb. Konečně! V rámci programu je na něj vyčleněno celkově 8,8 mld. korun a podpořeno by jím mělo být až 900 podnikatelských projektů. Buďte mezi nimi!

Malý a střední podnikatel z mimopražských regionů může využít bezúročné investiční úvěry až do výše 45 % způsobilých výdajů. Minimální výše tohoto úvěru byla od poloviny ledna 2018 snížena ze dvou na jeden milion korun. Horní hranice (45 mil. Kč) pak zůstává stejná. Tyto zvýhodněné úvěry mají i nadále až sedmiletou splatnost s možností odkladu splátek jistiny až na 3,5 roku. A jejich zisk je podmíněn spolufinancováním projektu komerčním úvěrem v alespoň minimální výši 20 % způsobilých výdajů.

Vedle podnikatelů z oblasti zpracovatelského průmyslu, stavebnictví, maloobchodu a velkoobchodu, IT apod., jej mohou od poloviny ledna 2018 získat také malé a střední podniky působící v cestovním ruchu, dopravě, zdravotní a sociální péči, vzdělávání, kultuře a dalších službách. Zvýhodněným úvěrem pak mohou financovat projekty investičního charakteru, jako je např. pořízení dlouhodobého hmotného a nehmotného majetku, především pak strojů, zařízení a nových technologií.

Budeme se těšit na spolupráci. Lepší nabídku již nenajdete. Buďte připraveni a požádejte si o dotaci s těmi nejlepšími, žádost Vám připravíme a rádi zaregistrujeme. Pište na analytik@granty-dotace.cz, či volejte na Infolinku: +420 724 377 412.

Grant Consulting a.s.

je specializovanou společností působící v oblasti dotační politiky Evropské unie a státu.

Žijeme v souladu s dotacemi.

    

Kontakt

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat

dotace@granty-dotace.cz
  +420 724 377 412
 
Grant Consulting a.s.
Technologický park Běchovice
Podnikatelská 553
190 11 Praha 9