INFO: +420 724 377 412 | dotace@granty-dotace.cz

Neplaťte nájem na výstavě


Rozhodli jste se neplatit na výstavách nájemné za pronajaté prostory stánku či chcete proplatit dopravu na zahraniční výstavy? V novém roce se opět rozbíhá program, který se již neočekával či se očekával, že se spustí až za dva roky. Program je měřený na rozvoj aktivit exportu na zahraniční trhy. 

Cílem programu je posílení Vaší motivace, schopností a marketingové připravenosti nacházet nové trhy mimo ČR v zahraničí (územně, ale i produktově), vstupovat na nové trhy a udržet se na nich. S tím právě souvisí finanční podpora na náklady nájemného stánku, či dopravy a marketingového materiálu včetně tisku a překladu do jazykové mutace. Dále Vám jsou proplacené náklady na služby odborných poradců (včetně designérů) a právních služeb v oblasti duševního vlastnictví), služby poradenských expertů pro strategické řízení a management inovací (mentoring, koučink, foresight ad. Co si vyberete bude již na Vás!

Maximálně můžete získat 5 mil. Kč a projekt Vám může běžet po dobu několika měsíců. Lepší nabídku již nenajdete. Buďte připraveni a požádejte si o dotaci s těmi nejlepšími, žádost Vám připravíme a rádi zaregistrujeme. Pište na analytik@granty-dotace.cz, či volejte na Infolinku: +420 724 377 412.

Budeme se těšit na spolupráci!

Email: analytik@granty-dotace.cz

Infolinka: +420 724 377 412

fShare
4

Grant Consulting a.s.

je specializovanou společností působící v oblasti dotační politiky Evropské unie a státu.

Žijeme v souladu s dotacemi.

    

Kontakt

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat

dotace@granty-dotace.cz
  +420 724 377 412
 
Grant Consulting a.s.
Technologický park Běchovice
Podnikatelská 553
190 11 Praha 9