INFO: +420 724 377 412 | dotace@granty-dotace.cz

Důvěra a velké díky za získané dotace!


Děkujeme za spolupráci a vyjádření důvěry při zpracování žádosti o dotaci. Sportovní klub Slatina, z.s. v minulosti 2x neúspěšně žádal o dotaci na modernizaci sportovišť, pustili se do psaní žádosti totiž samotní. Po dvou neúspěších si řekli, že se obrátí na odborníky. Do třetice všeho dobrého. 

Ve spolupráci s námi získal klub z celkových nákladů na akci 11,1 mil. Kč dotaci ve výši téměř 6,7 mil. Kč.

Jedná se o historicky významný sportovní klub, jenž slouží od doby svého založení v roce 1930 v městské části Brno Slatina ke sportovní činnosti nejen svých vlastních členů, ale také poskytuje příležitost k naplnění volného času široké veřejnosti nejen z Brna, ale také z blízkého okolí v rámci Jihomoravského kraje.

V klubu vzhledem k počtu členů (celkem 446 členů a z toho 195 z řad mládeže) celkem v 5 oddílech různých sportů je citelně znát velký nedostatek šaten, sprch, sociálního zázemí, skladovacích prostor vč. zázemí pro vlastní sportovce a členy sportovního klubu. Díky nám dojde ke zkvalitnění zázemí! Vybírejte jen ty nejlepší v oboru a obraťte se na nás.

Buďte připraveni a požádejte si o dotace s těmi nejlepšími, žádost Vám připravíme a rádi zaregistrujeme. Pište na analytik@granty-dotace.cz, či volejte na Infolinku: +420 724 377 412. Budeme se těšit na spolupráci!

Slatina referenční dopis

fShare
0

Grant Consulting a.s.

je specializovanou společností působící v oblasti dotační politiky Evropské unie a státu.

Žijeme v souladu s dotacemi.

    

Kontakt

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat

dotace@granty-dotace.cz
  +420 724 377 412
 
Grant Consulting a.s.
Technologický park Běchovice
Podnikatelská 553
190 11 Praha 9