INFO: +420 724 377 412 | dotace@granty-dotace.cz

Na nové bydlení k rozdělení 2,17 miliard


Vláda souhlasila s návrhem rozpočtu Státního fondu rozvoje bydlení na rok 2018, který předložila ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová. Celkové výdaje budou v příštím roce činit více než 2,17 mld korun. Tak to se máme na co těšit a co čerpat na nové projekty!

 V současné době se intenzivně pracuje na zásadní proměně Státního fondu rozvoje bydlení. Je potřeba, aby jeho služby mohli využívat nejen občané, ale také starostky a starostové pro financování projektů ve svých obcích,“ říká ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová.

 
Celkové výdaje Státního fondu rozvoje bydlení by se měly v roce 2018 vyšplhat k téměř 2,17 mld. korun. Vedle návratných podpor, mezi něž patří například zvýhodněné úvěry, zahrnují výplatu dotací z minulých let a náklady na správu a zajišťování podpor.
 
Státní fond rozvoje bydlení podporuje výstavbu nájemních bytů realizovanou obcemi i soukromými investory. Dále podporuje komplexní opravy a modernizace bytových domů se zaměřením na snižování jejich energetické náročnosti. Podporu mladým lidem poskytuje na modernizaci nebo pořízení vlastního bydlení. Svojí činností napomáhá k plnění cílů veřejné politiky v oblasti bydlení a rozvoje obcí, měst a regionů. Podmínky poskytování podpor se řídí příslušnými nařízeními vlády.

V případě zájmu nás kontaktujte, rádi Vám připravíme žádost o dotaci. Budeme se těšit na spolupráci!

Zdroj: www.mmr.cz

 

Grant Consulting a.s.

je specializovanou společností působící v oblasti dotační politiky Evropské unie a státu.

Žijeme v souladu s dotacemi.

    

Kontakt

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat

dotace@granty-dotace.cz
  +420 724 377 412
 
Grant Consulting a.s.
Technologický park Běchovice
Podnikatelská 553
190 11 Praha 9