INFO: +420 724 377 412 | dotace@granty-dotace.cz

COVID-19 programu Technologie

Příjem žádostí do výzvy Technologie COVID-19, vyhlášené 15. dubna 2020, byl zahájen v pondělí 4. května dopoledne. Plánovaná alokace 300 milionů korun byla v zaregistrovaných žádostech dosažena již po několika hodinách, podáno bylo 80 žádostí s požadovanou dotací 400 milionů korun.

Program ANTIVIRUS pro zaměstnavatele


Program je určen pro všechny zaměstnavatele, kteří jsou postižení pandemií. Podle aktuální informací Ministerstva práce a sociálních věcí přes 80% podaných žádostí o tento program vyřazených z důvodu chybného zpracování. Neztrácejte čas opakovaným podáním, jsme připraveni za vás žádost zpracovat a řádně podat.

Školy, školky šablony 100% dotace


Školy, školky připravíme pro Vás dotace - šablony ve výši 100% pro Vaše zařízení. Cílem této podpory je podpořit činnost mateřské a základní školy formou projektů zjednodušeného vykazování. Spolufinancování projektu ze strany žadatele není vyžadováno, projekt je ze 100 % hrazen z prostředků EU a státního rozpočtu.

Nový program COVID Praha


V rámci programu COVID Praha bude ČMZRB poskytovat záruky za úvěr komerční banky spolu s finančním příspěvkem na úhradu úroků. Délka vyřízení úvěru bude dána rychlostí úvěrového procesu příslušné úvěrující banky. Záruka ČMZRB bude vyřízena během několika pracovních dní, pokud budou dodány kompletní podklady.

podnikatelka

Grant Consulting a.s.

je specializovanou společností působící v oblasti dotační politiky Evropské unie a státu.

Žijeme v souladu s dotacemi.

    

Kontakt

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat

dotace@granty-dotace.cz
  +420 724 377 412
 
Grant Consulting a.s.
Technologický park Běchovice
Podnikatelská 553
190 11 Praha 9