INFO: +420 724 377 412 | dotace@granty-dotace.cz

Odpady jsou výnosný byznys


Získejte dotaci na podporu podnikání v oblasti odpadů. Výzva je nyní v přípravách a bude vyhlášena v březnu s alokací téměř 600 mil. Kč. Sáhněte si na tyto dotace a podnikejte v oblasti s velkou budoucností. Recyklace je v první řadě ekonomická činnost, tedy velmi lukrativní byznys, potom teprve ta ekologická.

Když se nevejdete do dotací

Ne každý se vejde do pravidel dotačních titulů a ne každý také chce jít cestou čerpání dotací. Využijte druhou možnost a nasbírejte si peníze na realizaci. Požádejte své známé, příbuzné, kamarády, přátelé či fanoušky, aby si u Vás zakoupili drobnou odměnu či jen tak přispěli na dobrou věc. Sledujte web www.penizeproprojekt.cz a registrujte svoje projekty. 

Povedený web se souhrnem dotací

Na webu www.vseodotacich.cz je vypsaný souhrnný seznam možných dotací jak pro domácí segment, tak i pro přeshraniční možnosti čerpání dotací pro Vás. Dozvíte se o současných možnostech v ČR z čeho čerpat dotace, o dotačních možnostech přeshraničních i evropských, ale i o mezinárodní spolupráci. 

Rekonstrukce objektu s dotací


Dotaci lze použít na podnikovou budovu mimo území Hl. m. Prahy s dobou realizace až 3 roky pro malé a střední podniky. Pozor, zde je změna, kdy nově v této výzvě dostane i střední podnikatel 45%. V minulosti byly středně velcí podnikatelé omezeni s 35% dotací. Rekonstruujte objekty, modernizujte provozy, úpravujte inženýrské sítě.

Školicí prostory s 50% dotací


Od jara bude možnost požádat o dotace na podporu rozvoje školicích prostor. Jde o velmi oblíbený program, který je hojně využívaný jak pro možnosti rekonstrukce objektu, tak i pro možnost nové výstavby objektů na zelené louce, které nejsou v žádných dalších dotačních programech podporovány. Sami vidíte, že se jedná o ojedinělou možnost. 

Veřejná diskuze k dotacím


Chcete ovlivnit podobu příštího programového období? Pište s námi dějiny vyplněním dotazníku Evropské komise, vyjádřete se k budoucnosti dotací, zvolte si témata, která Vás zajimají a ke kterým se chcete vyjádřit. Na Vás bude záležet do jakých oborů, či témat budou v budoucnosti přitékat peníze z EU v rámci dotačních titulů. 

Výše dotace a výběrové řízení


Máte schválenou dotaci a nyní Vás čeká proces výběrového řízení? Pamatujte na to, že můžete využít celou výši dotace a proto se snažte, aby výsledná cena výběrového řízení nebyla příliš nízká, jelikož dotaci dostanete z ceny, která vzejde z výběrového řízení. Nenechávejte zbytečně nevyčerpanou dotaci vniveč, je to škoda nevyužít dotaci na maximum.

Grant Consulting a.s.

je specializovanou společností působící v oblasti dotační politiky Evropské unie a státu.

Žijeme v souladu s dotacemi.

    

Kontakt

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat

dotace@granty-dotace.cz
  +420 724 377 412
 
Grant Consulting a.s.
Technologický park Běchovice
Podnikatelská 553
190 11 Praha 9